Načítání obsahu...
Restaurace

Restaurace

Restaurace u nás

Součástí našeho zábavního centra jsou dvě restaurace. V přední restauraci  s kapacitou 100 míst  máte možnost využít pro svou zábavu bowling, kulečník, biliard, stolní fotbal a vzdušný hokej. To vše je zpestřeno možné sledovat velkoplošnou HD videoprojekci s převážně hudebními a sportovními satelitními pořady (zejména fotbalová Liga mistrů a nejvyšší evropské ligy jako anglická, španělská, německá, francouzská a italská fotbalová soutěž). 

V zadní stylové restauraci naopak najdete velmi klidné a nerušené posezení v příjemných boxech, nebo u klasických stolů se zajímavým pohledem na ulici. Pro větší akce je možno tuto restauraci uzavřít pro Vaše společenské akce jako jsou různé oslavy, svatby, večerky, recepce, školení, rauty atd. Také zde je pro Vás připraveno k posezení  dalších 110 míst. 

Menší společnost uspokojíme výběr ze  tří zajímavých salónků pro 40, 25 a 15 hostů.

Jsme připraveni splnit každé Vaše přání s bohatým výběrem chutných jídel naší výborné kuchyně a širokým sortimentem nápojů.

Ve všední dny nabízíme menu s výběrem ze tří jídel od 132,- Kč, který je na našich internetových stránkách každý týden aktualizován. V ceně menu je také polévka a džbánek vody. 

Objednávka jídel v pátek a sobotu do 22:00 hod., v neděli do 20:00 hod. a ve všední dny od pondělí do čtvrtku jsou přijímány objednávky do 21:00 hod. Přijímáme tyto stravenky: Menu Service, Sodexo Pass, Ticket Restaurant, Chéque déjauner.

Restaurace u nás

Týdenní menu

Týdenní menu

Pondělí15.4.2024
Úterý16.4.2024
Středa17.4.2024
Čtvrtek18.4.2024
Pátek19.4.2024

Jídelní lístek

Nápojový lístek

Penzion RAKETA BOWLINGv Opavěhodnocení